Telefon: (85) 733 34 62     e-mail: biuro@bajecznefototapety.pl
Wyszukaj zdjęcie

Fototapeta Collection of seamless ornamental vector patterns and swatches. White and grey geometric oriental backgrounds.

  1. Strona główna
  2. Collection of seamless ornamental vector patterns and swatches. White and grey geometric oriental backgrounds.
Dodaj do ulubionych

Ustaw kadr grafiki

Collection of seamless ornamental vector patterns and swatches. White and grey geometric oriental backgrounds.
Autor zdjęcia: © ExpressVectors, Numer zdjęcia: #270039473,
Na wydrukowanym obrazie nie będzie znaku wodnego!

Konfiguruj produkt

Szerokość cm
Wysokość cm
szt.
PLN

Zobacz produkt w pomieszczeniu Wizulizacje produktów

Zobacz także Podobne obrazy

Fototapety, obrazy: Collection of seamless ornamental vector patterns and swatches. White and grey geometric oriental backgrounds.
Fototapety, obrazy: Big set of oriental patterns. White and gold background with Arabic ornaments. Patterns, backgrounds and wallpapers for your design. Textile ornament. Vector illustration.
Fototapety, obrazy: Collection of geometric seamless patterns. Abstract geometric hexagonal textures. Seamless vector monochrome backgrounds.
Fototapety, obrazy: Set of vector ornamental seamless patterns. Collection of geometric patterns in the oriental style. Patterns added to the swatch panel.
Fototapety, obrazy: Set of 12 vector ornamental seamless patterns. Collection of geometric patterns in the oriental style. Patterns added to the swatch panel.
Fototapety, obrazy: Set of 12 vector ornamental seamless patterns. Collection of geometric patterns in the oriental style. Patterns added to the swatch panel.
Fototapety, obrazy: Ornamental grid patterns in vintage style - seamless
Fototapety, obrazy: Ornamental seamless patterns - vector collection.
Fototapety, obrazy: Ornamental seamless patterns - vector collection.
Fototapety, obrazy: Collection of ornamental geometric seamless patterns in vintage style.

Opis produktu Fototapety na wymiar

Fototapety drukujemy w technologii HP LATEX. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach i są całkowicie bezwonne i bezpieczne dla zdrowia. Fototapety drukujemy na wysokiej jakości markowych materiałach dedykowanych do wewnętrznych aplikacji ściennych, które posiadają odpowiednie certyfikaty.

Fototapeta latexowa

Ekonomiczny, wytrzymały materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2 i gładkiej powierzchni . Materiał przepuszcza parę wodną przez co pozwala oddychać ścianom. Fototapetę można delikatnie przecierać zwilżoną szmatką. Cena: 65zł/m2

Fototapeta flizelinowa

Najlepsza do pomieszczeń dla dzieci, ale nie tylko. Materiał marki Mitylon powstał z połączenia celulozy z włókniną. Bardzo łatwa w aplikacji, wystarczy rozsmarować klej na ścianie! Szybkoschnąca, odporna na zarysowania i rozerwanie. Cena: 75zł/m2

Fototapeta winylowa na flizelinie

Trwały, satynowy materiał winylowy marki Neschen na podkładzie flizelinowym, przepuszcza parę wodną przez co pozwala oddychać ścianom, a po zalaminowaniu można go również wykorzystać do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Cena: 95zł/m2

Fototapeta na płótnie + laminat (polecana)

Materiał poliestrowy o strukturze gładkiego płótna, wspaniale odwzorowuje kolory, niweluje nierówności i jest bardzo łatwa w klejeniu na ścianę. Tapety tej nie można rozedrzeć nawet po namoczeniu klejem. Cena: 99zł/m2

Tkanina samoprzylepna + laminat

Bardzo łatwa w aplikacji tkanina samoprzylepna, w przciwieństwie do tradycyjnych naklejek nie tworzą się żadne pęcherze z powietrzem, jest repozycjonowalna co znaczy że można ją kilkukrotnie odklejać i ponownie przyklejać. Cena: 139zł/m2

Zobacz co inni o nas sądzą Opinie Klientów

Zobacz więcej opinii

Zobacz także Nasze galerie