Telefon: 698 612 166 e-mail: biuro@bajecznefototapety.pl

Fototapeta Kwiaty, egzotyczny wzór, strelicja, akwarela

Słowa kluczowe
Fototapety na wymiar

Nasze fototapety drukujemy w nowoczesnej technologii HP LATEX trzeciej generacji. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach i są całkowicie bezwonne oraz bezpieczne dla zdrowia. Fototapety drukujemy wyłącznie na wysokiej jakości markowych materiałach dedykowanych do wewnętrznych aplikacji ściennych, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Technologia HP Latex to żywe kolory na wiele lat.

W naszej ofercie posiadamy:

Fototapeta winylowa na flizelinie - Trwały, satynowy materiał na podkładzie fllizelinowym. Materiał przepuszcza parę wodną przez co pozwala oddychać ścianom, a po zalaminowaniu można go również wykorzystać do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Fototapeta jest łatwa w montażu, gdyż klej nakładamy tylko na powierzchnię ściany co zmniejsza ryzyko zabrudzenia. Materiał klasyfikowany jako nieszkodliwy wg normy DIN 52900, posiada certyfikat PZH oraz atest odporności na ogień wg normy DIN 4102-01 B1.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 105 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków.
Cena fototapety za 1m2: 79zł/brutto + klej do tapet GRATIS.

Fototapeta winylowa samoprzylepna - matowa tapeta o gramaturze 180g/m2. Stabilna wymiarowo, repozycjonowana (można kilkukrotnie odklejać i ponownie przyklejać), możliwa do przyklejenia na każdej płaskiej powierzchni. Przy usuwaniu nie pozostawia jakichkolwiek zabrudzeń. Bardzo łatwa w aplikacji, w przciwieństwie do tradycyjnych naklejek nie tworzą się żadne pęcherze z powietrzem. Drukowana na styk, tapeta jest docinana na wymiar.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 105 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje wewnętrzne, naklejki na sprzęt AGD, fototapety, rolety, naklejki na meble, szafy przesuwne, plakaty samoprzylepne.
Cena fototapety za 1m2: 99zł/brutto.

 

Opinie Klientów
Gorąco polecam, świetna jakość produktów, szybka i profesjonalna obsługa.

Maciek

Dziękuję bardzo za zrealizowanie zamówienia w ekspresowym tempie :) Wszystko jest tak, jak trzeba, fototapeta wygląda bardzo dobrze, a nawet lepiej niż tego oczekiwałam :)

Barbara Falkowska

Fototapeta, którą otrzymałam jest niesamowita. Wspaniałe odwzorowanie szczegółów i kolorów. Jakość materiału również jest wysokiej klasy. Podziękowanie rzetelnej obsłudze klienta

Tamara Gilon