Telefon: (85) 733 34 62     e-mail: biuro@bajecznefototapety.pl
Wyszukaj zdjęcie

Fototapety

  1. Strona główna
  2. Fototapety

Fototapety drukujemy w technologii HP LATEX. Tusze lateksowe oparte są w 100% na ekologicznych składnikach i są całkowicie bezwonne oraz bezpieczne dla zdrowia. Fototapety drukujemy wyłącznie na wysokiej jakości markowych materiałach dedykowanych do wewnętrznych aplikacji ściennych, które posiadają odpowiednie certyfikaty. Technologia HP Latex to żywe kolory na wiele lat.

W naszej ofercie posiadamy:


Fototapeta lateksowa - Ekonomiczny, ale bardzo wytrzymały materiał lateksowy o gramaturze 212g/m2 i gładkiej powierzchni dający efekt realistyczno-fotograficzny. Fototapetę można delikatnie przecierać zwilżoną szmatką.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 130 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków.
Cena fototapety za 1m2: 65 pln brutto + klej do tapet GRATIS. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Fototapeta flizelinowa - najlepsza do pomieszczeń dla dzieci, ale nie tylko. Materiał marki Mitylon powstał z połączenia celulozy z włókniną. Oddychająca, nie zawiera PCW, formaldehydu, zmiękczaczy, rozpuszczalników oraz włókna szklanego (deklaracja DoP). Bardzo łatwa w aplikacji, wystarczy rozsmarować klej na ścianie! Szybkoschnąca, odporna na zarysowania i rozerwanie. Klasa ochrony przeciwpożarowej wg normy DIN EN 13501-1: C-s1,d0. Produkt posiada certyfikat FSC oraz oznaczenie CE. Łatwa do usunięcia bez pozostawiania śladów po zakończeniu eksploatacji.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 100 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków itd.
Cena fototapety za 1m2: 75 pln brutto + klej do tapet GRATIS. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Fototapeta winylowa na flizelinie - Trwały, satynowy materiał na podkładzie fllizelinowym. Materiał przepuszcza parę wodną przez co pozwala oddychać ścianom, a po zalaminowaniu można go również wykorzystać do takich pomieszczeń jak kuchnia czy łazienka. Ze względu na dużą gramaturę 350g/m2 tapeta ma właściwości izolacyjne - wygłusza i ociepla wnętrza. Fototapeta jest łatwa w montażu, gdyż klej nakładamy tylko na powierzchnię ściany co zmniejsza ryzyko zabrudzenia. Materiał jest klasyfikowany jako nieszkodliwy wg normy DIN 52900, posiada certyfikat PZH oraz atest odporności na ogień wg normy DIN 4102-01 B1.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 125 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkół, przedszkoli, żłobków.
Cena fototapety za 1m2: 95 pln brutto + klej do tapet GRATIS. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Fototapeta na płótnie z laminatem - matowa tapeta o gramaturze 250g/m2. Materiał ten wspaniale odwzorowuje kolory, ma strukturę gładkiego płótna i jest bardzo łatwa w klejeniu na ścianę. Tapety tej nie można rozedrzeć nawet po namoczeniu klejem, a i rozciągnięcie - dochodzi maksymalnie do 1-2 mm. Dzięki odpowiedniej grubości niweluje wszelkie nierówności na powierzchni ścian. Bryty drukowane są na styk, tapeta jest docinana na wymiar.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 100 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje mieszkań, hoteli, restauracji, sal konferencyjnych, budynków użytku publicznego, szkołach, przedszkolach, żłobkach.
Cena fototapety za 1m2: 99 pln brutto + klej do tapet GRATIS. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.


Tkanina samoprzylepna z laminatem - matowa tapeta o gramaturze 135g/m2. Stabilna wymiarowo, repozycjonowana (można kilkukrotnie odklejać i ponownie przyklejać), możliwa do przyklejenia na każdej płaskiej powierzchni. Przy usuwaniu nie pozostawia jakichkolwiek zabrudzeń. Bardzo łatwa w aplikacji, w przciwieństwie do tradycyjnych naklejek nie tworzą się żadne pęcherze z powietrzem. Drukowana na styk, tapeta jest docinana na wymiar.

Maksymalna szerokość jednego brytu: 90 cm. W przypadku rozmiaru przekraczającego maksymalną szerokość materiału, wydruk będzie się składał z kilku równych arkuszy. Tapeta jest docięta na wymiar, wyklejamy na styk (bez zakładek).
Zastosowanie: dekoracje wewnętrzne, naklejki na sprzęt AGD, fototapety, rolety, naklejki na meble, szafy przesuwne, plakaty samoprzylepne.
Cena fototapety za 1m2: 139 pln brutto. Do ceny należy doliczyć ewentualny koszt licencji za zdjęcie.