Telefon: 698 612 166     e-mail: biuro@bajecznefototapety.pl
Wyszukaj zdjęcie

Obrazy na płótnie

  1. Strona główna
  2. Obrazy na płótnie
Obrazy wydrukowane na wysokiej jakości bawełnianym, malarskim płótnie canvas, naciągniętym na drewniane sosnowe ramy. Oferowane przez nas wydruki wykonywane są w bezpiecznej dla zdrowia i środowiska technologii latexowej, oryginalnymi tuszami marki HP oraz na atestowanych podłożach.
 
Krawędzie boczne obrazów zadrukowane są motywem zdjęcia poprzez lustrzane odbicie, wygląda to bardzo estetycznie, a dzięki temu mamy możliwość wieszania ich bezpośrednio na ścianie bez konieczności oprawiania.
 
Obrazy na płótnie canvas
 
Płótno bawełniane canvas naciągnięte na drewnianą sosnową ramę, po naciągnięciu płótna na wbijamy kliny, dla lepszego naprężenia płótna. Widoczna gołym okiem, charakterystyczna struktura bawełnianego płótna canvas, nada wyjątkowy wygląd zdjęciom rodzinnym, pamiątkom, reprodukcjom oraz każdej innej fotografii lub grafice. Aby obrazy nie odstawały od ściany, nie montujemy żadnych zawieszek. Między płótnem a ramą jest kilka milimetrów przestrzeni, i tam zachaczamy główkę kołka.
 
Obrazy na ścianę
 

Pozostałe informacje

Należy pamiętać, że jakiekolwiek różnice w barwach i odcieniach obrazów bardzo często spowodowane są ustawieniami monitora lub matrycy laptopa. Należy liczyć się z tym, że praktycznie na każdym monitorze nasycenie barw oraz odcienie mogą być zupełnie inne.

Pamiętaj, abyś zawsze przed przyjęciem przesyłki od kuriera dokładnie ją obejrzał czy nie ma widocznych śladów uszkodzenia. Jeśli zauważysz że np. karton jest przedziurawiony lub w jakiś inny sposób uszkodzony, spisz protokół szkody jeszcze w obecności kuriera.